VALİ ALİ HAMZA PEHLİVAN, KOCAELİ VALİSİ SEDDAR YAVUZ İLE BİRLİKTE ÖZEL ŞİŞECAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİNİ ZİYARET ETTİ 

Valimiz Ali Hamza Pehlivan, Kocaeli Valisi Seddar Yavuz ve beraberindeki heyet ile birlikte Mersin- Tarsus Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan ve örnek proje çalışmaları gerçekleştiren Özel Şişecam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Vali Pehlivan ve Vali Yavuz, özellikle genç nüfusa dönük donanımlı, kaliteli ve sürdürülebilir mesleki eğitim alanlarının oluşturulması ve geliştirilmesi gerektiği fikrinden hareketle kurulan okuldaki sınıf, atölye ve laboratuvarları ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet etti, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ziyarete, Kocaeli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Mersin- Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Gebze Güzeller Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Âdem Ceylan, Kandıra Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Başol, İstanbul Mermerciler Karma Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu 2. Başkanı Haluk Sekban ve Mersin- Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.