MERSİN SAĞLIK ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR!

Saygın Medya – Saygın Kurt tarafından düzenlenecek olan Mersin Sağlıkta Başarı ve Yaşam Ödülleri Töreni, Divan Mersin Sponsorluğu’nda 8 Nisan 2021 Perşembe akşamı gerçekleşecek. Sağlık çalışanlarının yanı sıra ünlü isimlerin de boy göstereceği ödül törenini, sahnelerin deneyimli ismi Şenol İpek ve başarılı Sunucu Merve Akıncı sunacak.

Mersin Sağlık sektörünün ve cemiyetin önde gelen  isimlerinin katılımıyla gerçekleşecek ödül töreninde, Mersin’in sağlık markaları da ödüllendirilecek. Alanlarında en iyilerin ödüllendirileceği Mersin Sağlıkta Başarı ve Yaşam Ödülleri Töreni, Covid-19 kurallarına tam uygun şekilde düzenlenecek.

Ödül verilecek kategorilerden bazıları şöyle; Yılın Sağlık Dizisi, Yılın Sağlık Dizi Oyuncusu (Erkek/Kadın), Yılın Sağlık Programı, Sağlıkta Yaşam Boyu Başarı Ödülü. Bu kategorilerin yanı sıra, Mersin’de görev yapan birçok sağlık çalışanı, sağlık kurum ve kuruluşu da ödüllendirilecek.

Sağlık ödüllerinin en anlamlı süprizlerinden birisi de 3 farklı  Sağlık çalışanı ve ailesine Bodrum ve Marmaris’te 1 er hafta  her şey dahil tatil hediye edilecek olması. Tatil sponsorları Bodrum Azka Otel ve YDA Dalaman Airport Havalimanı işletmesi.