BAŞKAN SEÇER’DEN, BAŞKAN YILDIZ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’i makamında ağırladı.

Başkan Seçer, Başkan Yıldız’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, başarılar diledi.

31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde halkın büyük sevgisini kazanarak koltuğuna oturan Başkan Yıldız, Başkan Seçer’i ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, nazik ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, Belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları da hazır bulundu.

BAŞKAN YILDIZ; “CİDDİ BİR HEYECAN VE BEKLENTİ İLE GÖREVE BAŞLADIK”

Geleceğe dönük ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Yıldız, Başkan Seçer ile Toroslar’a güzel hizmetler kazandıracaklarını ve hizmet odaklı çalışacaklarını dile getirerek; “İlçemize bahar geldi. Sizin de çok büyük emekleriniz var. Bu durum insanlarda çok ciddi bir heyecan ve beklenti oluşturdu. Biz de bu beklentiye yanıt vermek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. Belediyemize, Toroslarımıza hoş geldiniz, şeref verdiniz” dedi.

BAŞKAN SEÇER; “HEP BİRLİKTE TOROSLAR’A ÇOK GÜZEL HİZMETLER SUNACAĞIZ”

Toroslar’ın Tarsus’tan sonra ikinci büyük ilçe olduğunu belirten Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ise Başkan Yıldız ile işbirliği içerisinde çalışarak Toroslar’a çok daha güzel hizmetler sunacaklarını kaydetti.

Başkan Yıldız’ı yeniden tebrik eden Başkan Seçer; “Size ve çalışma arkadaşlarınıza başarılar diliyorum. Demokratik, sosyo ekonomik ve sosyo kültürel olarak da heterojen bir ilçe. Böyle bir ilçede belediye başkanlığı da ayrı bir önem taşıyor. Mersin’in genelini düşünecek olursak Mersin’in özelliklerini de içinde barındırıyor. Mersin, küçük bir Türkiye’dir. Toroslar da bu söyleme uyan bir ilçemiz” ifadelerini kullandı.